Výroba

HONTER SYSTEM HOUSE

Vyvíjame špičkové komponenty potrebné pre výrobu kvalitných polyuretánových systémov, ktoré dodávame do Spojených štátov a Európy. Žiadny požiadavok nie je nesplniteľný, žiadne želanie nie je príliš neobvyklé.

V závislosti na oblasti použitia prispôsobíme vlastnosti peny vašim individuálnym potrebám. Či už ide o rýchlosť, reakčnú dobu peny, alebo individuálne adhezívne vlastnosti – vyvinieme pre vás penu, ktorá je optimálne prispôsobená vašim potrebám a požiadavkom.

Bezpečné a testované: Naše výrobky sú vyvíjané v laboratóriách v Európe, USA, sú plne certifikované a testované nezávislým laboratóriom tak, aby bolo možné doložiť kvalitu nami vyrábaných produktov.

Či už sa jedná o striekanú izolačnú PUR penu, vstriekovacie peny, peny pre naliatie do foriem, alebo ručne miešané peny pre zvláštne účely, bojlery, pur panelov, sendvičových panelov, garážové brány a ďalšie – váš požiadavok je našou motiváciou.

výhody

  • Vlastný vývoj a výroba PU systémov
  • Dlhoročné skúsenosti v odbore
  • Sieť preškolených partnerov
  • Izolujeme po celej Českej a Slovenskej republike
  • Certifikované a testované produkty
  • Vyvinieme PU systém na mieru pre zákazníka

VYSOKÁ KVALITA ZARUČENÁ

Dodáme vám penu splňujúcu najvyššie kritéria kvality. Naše produkty sa skladajú z kvalitných materiálov od overených dodávateľov. Naša medzinárodná sieť overených partnerov vám zaručí rýchle a spoľahlivé vykonanie aplikácie.

VŽDY AKTUÁLNE

Požiadavky na izolačné materiály sa neustále menia a v stavebníctve je vždy nutné používať výrobky, ktoré plne zodpovedajú najnovším štandardom. Či už ide o ekologické, alebo izolačné vlastnosti, s našou odbornosťou a skúsenosťami máte vždy istotu kvality.

PRODUKTOVÝ KATALÓG

Mäkké peny, tvrdé peny, čistiace prostriedky a lepidlá. Objavte naše jednotlivé polyolové PU systémy a vhodné príslušenstvo.

ROZDELENIE PIEN PODĽA ŠTRUKTÚRY A MIESTA POUŽITIA:

PENY S OTVORENOU ŠTRUKTÚROU BUNIEK

EXY09

Najpoužívanejšia dvojkomponentná striekaná penová izolácia s otvorenou štruktúrou buniek. Vhodná pre izoláciu novostavby a existujúcich objektov. Vynikajúce izolačné parametre.

Hustota Protipožiarna tr. Štruktúra bunky Tepelná vodivosť
8,5 (kg/m3) E otvorená 0,037 W/m.
EXY09 Plus+

Prémiová dvojkomponentná striekaná penová izolácia s otvorenou štruktúrou buniek. Má zlepšené tepelné parametre. Vhodná pre izoláciu novostavby a existujúcich objektov.

Hustota Protipožiarna tr. Štruktúra bunky Tepelná vodivosť
13 (kg/m3) E otvorená 0,033 W/m.
Honter_EXY_logo08_brown

Základná dvojkomponentná striekaná penová izolácia s otvorenou štruktúrou buniek. Vhodná pre izoláciu novostavby a existujúcich objektov. Dobré izolačné parametre.

Hustota Protipožiarna tr. Štruktúra bunky Tepelná vodivosť
8 (kg/m3) F otvorená 0,039 W/m.

PENY S UZAVRETOU ŠTRUKTÚROU

Honter_EXY_logo34hfo

Najpoužívanejšia dvojkomponentná striekaná penová izolácia s uzavretou štruktúrou buniek. Vhodná pre novostavby a rekonštrukcie, stieny, stropy, podlahy, izolácia podkrovia, izolácia interiéru aj exteriéru.

Hustota Protipožiarna tr. Štruktúra bunky Tepelná vodivosť
34±5 (kg/m3) E uzavretá 0,021 W/m. (mean)

EXY 39 je stredne tvrdá, polotuhá pena so štruktúrou uzavretých buniek. Ideálna pre vnútorné aj vonkašie použitie, pre izoláciu základov, fasád, stien, stropov a podláh.

Hustota Protipožiarna tr. Štruktúra bunky Tepelná vodivosť
41±5 (kg/m3) E uzavretá 0,029 W/m.

EXY 45 je tzv. strešná pena s uzavretou štruktúrou buniek. Je vhodná pre ploché a šikmé strechy a vyznačuje sa svojou odolnosťou, takže zvládne aj príležitostnú pochôdzku ľudí.

Hustota Protipožiarna tr. Štruktúra bunky Tepelná vodivosť
45-50 (kg/m3) E uzavretá 0,025 W/m.

EXY 60 je strešná pena s difúzne uzavretou štruktúrou buniek a vyššou hustotou jadra než EXY 45. Je obzvlášť vhodná pre ploché a šikmé strechy.

Hustota Protipožiarna tr. Štruktúra bunky Tepelná vodivosť
55-60 (kg/m3) E uzavretá 0,026 W/m.

ŠPECIÁLNE PENY

EXY 4-072-00

Lodná pena: dvojkomponentný polyuretánový systém pre výrobu pevnej peny na vodnej báze pre použitie v záchranných plavidlách. Schválil Lloydský register lodnej dopravy.

Hustota Štruktúra
35 (kg/m3) uzavretá

EXY 4-155-01

Dvojkomponentný polyuretánový systém pre výrobu pevných penových izolácií uzavretých buniek pre použitie v podzemných aplikáciach.

Hustota Štruktúra
43 (kg/m3) uzavretá

EXY 4-304-01

Pena s otevorenou štruktúrou buniek, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre vyplnenie dutín. Aplikácia sa vykonáva pomocou vstriekovania. Hustota 20kg/m3

Hustota Štruktúra
20 (kg/m3) otvorená

EXY 4-328-00

Pena s uzavretou štruktúrou buniek, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre vyplnenie dutín. Aplikácia sa prevádza pomocou vstriekovania. Hustota 32kg/m3

Hustota Štruktúra
32 (kg/m3) uzavretá

EXY 4-160-00

Tvrdá pena s uzavretou štruktúrou vhodná do podláh, alebo pod betón. Hustota 58 kg/m3

Hustota Štruktúra
58 (kg/m3) uzavretá

EXY 4-219-02

Tvrdá pena vyvinutá špeciálne pre liatie na mieste, pomalá reakcia, vhodná pre ručné miešanie. Hustota 60 kg/m3.

Hustota Štruktúra
60 (kg/m3) uzavretá

EXY 4-248-00

Vyvinuto pre diskontinuálne panely. Doba tuhnutia (gel time) 100-120 s.

Hustota
41 (kg/m3)

EXY 4-268-00

Vyvinuto pre diskontinuálne panely. Doba tuhnutia (gel time) 190 s.

Hustota
32 (kg/m3)

EXY 4-375-00

Vyvinuto pre diskontinuálne panely. Doba tuhnutia (gel time) 156 s.

Hustota
33 (kg/m3)

Spýtajte sa nás!

Pokiaľ potrebujete polyuretánové systémy na mieru, kontaktujte nás. Zaručujeme najvyššiu kvalitu a predovšetkým individuálne vlastnosti, ktoré sú šité na mieru vašej aplikácii. Jednoducho použijte náš kontaktný formulár pre nezáväzné otázky.