Spolupracujte s HONTER®

STAŇTE SA AUTORIZOVANÝM PARTNEROM

Ste začínajúci podnikateľ, alebo stavebná firma a premýšľate o rozvoji Vašej spoločnosti? Ponúkame možnosť spolupráce v podnikaní, ktorá má perspektívnu budúcnosť. A zároveň Vám pomôžeme ponúknuť Vašim zákazníkom nielen kvalitné izolácie a ďalšie produkty, ale tiež investíciu, ktorá sa skutočne vráti a bude ďalej zarábať nemalé finančné prostriedky formou úspory za energie. Ponúkame niekoľko variant spolupráce, dodávku kvalitných produktov a surovín, preškolenie a zázemie silnej rozvíjajúcej sa skupiny v rámci EU.

Rozšírte svoje podnikanie: Rastúcí dopyt zákazníkov po nízkoenergetických domoch a zníženie nákladov spojených s vykurovaním a chladením budov dnes vedie k hľadaniu nových druhov izolačných materiálov a technológií. Veľký dopyt robí z tohto oboru veľmi lukratívne odvetvie. My Vám preto ponúkame spoluprácu pri realizácií zakázok na zateplenie s využitím modernej technológie – striekanej penovej izolácie.

HONTER
Váš spoľahlivý dodavateĽ

Vysoko kvalitné výrobky, ktoré vám dodávame, sa v stavebníctve osvedčujú už viac ako 35 rokov. Dodržiavame sľúbené dodacie lehoty a sme spoľahlivým obchodným partnerom. Zistite viac o našej spoločnosti, alebo si dohodnite schôdzku.

PROFESIONÁLNE VYBAVENIE & SERVIS

ČO PONÚKAME NAŠIM PARTNEROM

  • Technickú podporu
  • Marketingovú podporu obchodných aktivit
  • Široké portfólio a výber produktov
  • Dlhoročné skúsenosti v odbore
  • Dynamický rast
  • Dobrý kolektív

ZNIE TO ZAUJÍMAVO?

Porozprávajte sa s nami! Radi vám poskytneme informácie o príležitostiach a spolupráci! Tešíme sa na vaše otázky: info@honter.sk