Pre architektov

IZOLAČNÉ RIEŠENIE PRE KAŽDÚ STAVBU

Ponúkame široké portfólio polyuretánových produktov vhodných pre akýkoľvek projekt. 

Izolácia EXY nielen zlepšuje kvalitu vnútornej klímy, ale tiež zvyšuje komfort bývania a životnej úrovne. Zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu a zabraňuje prenikaniu znečisťujúcich látok, ako je prach a iné nečistoty  zvonku. Najväčšou výhodou oproti bežným izolačným materiálom je to, že pena nemení svoje parametre a izolačné vlastnosti, nemení svoj tvar na rozdiel od izolačnej vaty, alebo fúkanej celulózy, a preto je spoľahlivá vďaka svojej dlhej životnosti.

Profitujte z profesionálneho izolačného riešenia, ktoré sa dokonale prispôsobí vzhľadu a tvaru vašej budovy. Izolácia EXY SPRAY SYSTEM peny je mimoriadne účinná a má dlhodobo nemenné izolačné parametre. Penu aplikujú certifikované partnerské spoločnosti, ktoré za deň dokážu zaizolovať až 300m2 v dvoch ľuďoch. Vďaka svojej štruktúre ponúka striekaná pena ideálne izolačné vlastnosti aj pri tenkých vrstvách – bez toho, aby zaberala veľa miesta. 

EXY SPRAY SYSTEM, IZOLÁCIA PRE KAŽDÚ BUDOVU

Striekanou penovou izoláciou môžete voliť medzi penovou izoláciou s otvorenou, alebo uzavretou štruktúrou buniek. Izolačná pena s otvorenou štruktúrou buniek je vhodná tam, kde je kladený dôraz na prienik vzduchu a vodnej pary. Je vhodná najmä k izolácií priestorov s rozdielnymi teplotami. Izolačná pena predstavuje dokonalú celistvú vrstvu bez spojov a mechanického kotvenia. Izolačná pena s uzavretou štruktúrou buniek naopak predstavuje dokonalú vzduchotesnú, parotesnú aj hydroizolačnú zábranu. Vďaka našej prémiovej izolačnej pene pre širokú škálu aplikácií ponúkame správne riešenie pre každú budovu. Či už ide o novú výstavbu, rekonštrukciu starej budovy, alebo väčší stavebný projekt – vďaka striekanej izolácií EXY je možné náklady na energiu znížiť až o 70%, a to aj pri náročnej štruktúre stavby.

RADI VÁM PORADÍME

Máte záujem o naše produkty, alebo máte otázky ohľadom podrobností? Radi Vám poradíme!

Na stiahnutie

Podrobné informácie, katalogové listy a zaujímavé fakty.

Produkty

Správne riešenie pre každú aplikáciu! Zistite viac o našich všestranných produktoch!