OCHRANNÝ NÁTER

SILIKONOVÝ STREŠNÝ NÁTER EXY FLEX

Čím lepšie je strecha chránená pred počasím, tým odolnejší je povrch a konštrukcia. Pomocou našich vodeodolných ochranných náterov EXY FLEX zaistíte vodotesnosť, tepelnú izoláciu a odolnosť voči UV žiareniu. Pretože každá plochá strecha s bitúmenom, betónom, alebo plechovým povrchom musí byť schopná odolať nepriaznivým poveternostným podmienkam, sú požiadavky na tesnosť a trvanlivosť vysoké. Najmä musí byť za všetkých okolností zabránené prenikaniu vlhkosti, aby nebola zbytočne stresovaná životnosť materiálov. Či už extrémne odolná, alebo rýchlo schnúca verzia – s našimi nátermi významne prispievate k zachovaniu hodnoty striech.

Výhody

  • Vysoká ochrana proti vlhkosti
  • Obzvlášť priedušné
  • Optimálny pomer pružnosti a odolnosti s vysokou elasticitou vďaka použitiu silikónu, ktorý má po vytvrdnutí • vynikajúcu dlhodobú odolnosť voči poveternostným vplyvom.
  • Jednoduché použitie: Aplikácia pomocou striekacej pištole a žiadne rozliatie ani na strmo sklonenom povrchu, stiene, alebo parapete
  • Vďaka dhej dobe spracovateľnosti máte dostatok času napríklad pre nanášanie granúl.
  • Zvýšená rýchlosť vytvrdzovania: Po aplikácii farba rýchlo získa svoje vlastnosti, ako je vysoká odolnosť voči poveternostným vplyvom.

MIMOCHODOM

Silikónový náter EXY FLEX   je možné aj v chladnejších mesiacoch skladovať v nevykurovaných priestoroch.

EXY FLEX je priedušný vodotesný náter, ktorý tak poskytuje ochranu pred teplotami a výkyvmi počasia. Tento silikónový náter má dlhú životnosť a možno ho jednoducho opraviť aj po poškodení v dôsledku mechanických vplyvov.

Silikónový náter EXY FLEX je k dispozícii v 18,9 l plastových nádobách (23 kg) a v 190 l oceľových sudoch (236 kg), v bielej (3502) a svetlo šedej (3504).

MÁTE ZÁUJEM?

Chcete použiť EXY Flex, alebo máte záujem o väčšie množstvo? Neváhajte nás kontaktovať.

ĎALŠIE INFORMÁCIE

Informácie pre architektov

Čo je pre vás ako architekta dôležité. Zistite viac o nás, možnosti spolupráce a našich produktoch.

Na stiahnutie

Podrobné informácie, katalógové listy a zaujímavé fakty.