Izolácia striekanou penou

ZATEPLENIE VHODNÉ PRE KAŽDÚ STAVBU

Chystáte sa na zateplenie domu? Či už ide o Váš rodinný dom, chatu,  alebo administratívnu budovu, najdôležitejším predpokladom úspechu je výber vhodnej kvalitnej izolácie. Izolačné materiály od spoločnosti HONTER ponúkaju overenú kvalitu a širokú paletu použitia, od zateplenia základov, fasád až po strechu rôznych typov stavieb.

Izolácia EXY nielen zlepšuje kvalitu vnútorej klímy, ale tiež zvyšuje komfort bývania a životnú úroveň. Zaisťuje dokonalú tepelnú izoláciu a zabraňuje prenikaniu prachu a iných nečistôt zvonku. Najväčšou výhodou oproti bežným izolačným materiálom je to, že pena nemení svoje parametre a izolačné vlastnosti, nemení svoj tvar,na rozdiel od izolačnej vaty,alebo fúkanej celulózy, a preto je spoľahlivá vďaka svojej dlhej životnosti.

 

Izolácia stropu
Strešná izolácia
Izolácia stien
Izolácia podlahy
Izolácia podkrovia

IZOLÁCIE BUDOV: PRE NOVÉ BUDOVY A RENOVÁCIE

Naše izolačné materiály majú najnovšie atestácie a podliehajú aktuálnym normám vydaným Európskou úniou. Ponúkané izolácie na zateplenie domu sú testované v popredných laboratóriách v Európe a USA, takže vlastnia certifikáty potvrdzujúce prvotriednu kvalitu pre aplikáciu kdekoľvek na svete. Produkty majú unikátne zloženie, ktoré ponúkame ako jediná spoločnosť v Európe. Mnoho rokov ich dodávame do severských štátov, kde sú veľmi populárne a majú vynikajúce výsledky doložené certifikáciou.

  • Tepelná izolácia rodinných domov
  • Tepelná izolácia bytových domov
  • Tepelná izolácia budov pre správu a priemysel
  • Tepelná izolácia budov používaných pre poľnohospodárstvo
  • Izolácia rôznych prvkov - nielen pre použitie v stavebníctve
  • Tepelná izolácia nízkoenergetických a pasivných domov
  • Tepelná izolácia drevostavieb

MÁTE ZÁUJEM?

Chcete svoju budovu izolovať, alebo máte nový stavebný projekt? Radi vám poradíme.

ĎALŠIA MOŽNOSŤ: VSTRIEKOVANÁ IZOLÁCIA